bilgi: info@evdenkazan.org

Redbubble'de Trend Olmak İçi̇n En Önemli̇ Bi̇lgi̇ler
Buradasınız: Anasayfa / Evden Para Kazan
Redbubble'de Trend Olmak İçin En Önemli Bilgiler
Redbubble'de Trend Olmak İçin En Önemli Bilgiler

Redbubble, sanat eserinizi çevrimiçi olarak satmak isteyen bir tasarımcı, sanatçı veya meraklı olsanız da başlamak için harika bir sosyal platformdur. Dünya çapında milyonlarca alıcısı olan Redbubble, tasarımlarınızı kupalar, tişörtler, çıkartmalar vb. gibi talep üzerine baskı ürünlerinde satmaya başlamak için mükemmel bir satış platformudur. Geliriniz dolar ve euro üzerinden olduğundan Türkiye için güzel bir gelir kaynağı oluşturmaktadır.

Ancak, başlamak zor olabilir. Bu yazıda, Redbubble'da fark edilmenin ve bu ilk satışları yapmanın temellerini paylaşacağız. Ayrıca, girişlerinizin performansını nasıl artıracağınıza dair bazı ipuçları da vereceğiz.

Yani, Redbubble'da nasıl keşfedileceğinizi ve trend sayfalar arasına gireceğinizi merak ediyorsanız, bu konu tam size göre, daha sonra sonuca kadar bu blog makalesini okumaya devam edin.

Redbubble'da Sayfamı Nasıl Hit Sayfa Yapabilirim?

Çalışmalarınızın yeni başlayan bir sanatçı olarak keşfedilmesini ve satılmasını sağlamak zor olabilir. İşte Redbubble'a nasıl başlayacağınıza ve ilk satışınızı nasıl yapacağınıza dair bazı ipuçları.

Düşük Rekabetli Bir Nick ( isim - takma ad ) Seçin

Redbubble gibi çevrimiçi pazarlarda başarıya ulaşmak söz konusu olduğunda, rekabet sahnesindeki konumunuzu göz önünde bulundurmak çok önemlidir. Alışveriş yapanlar tarafından bulunabilmek için düşük rekabetli bir nick (isim - takma ad ) seçmeye yeni başlayan bireyler için faydalı olabilir.

Bunun nedeni, daha köklü mağazalara sahip büyük işletmelerin genellikle arama sonuçlarına hakim olması ve yeni başlayanların ürünlerini görüntülemelerini zorlaştırmasıdır.

Düşük rekabetli bir nick ( isim - takma ad ) seçerek, belirli öğeleri veya tasarımları arayan tüketiciler tarafından keşfedilme şansınızı artırabilirsiniz.

Bunun nedeni, bu kategorilerde genellikle daha az öğeye erişilebilmesidir, bu da çalışmanızın yapışma şansının daha yüksek olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, Redbubble'a yeni başlıyorsanız, daha büyük mağazalarla doğrudan rekabet etmek yerine özel bir demografiyi hedeflemeyi düşünmelisiniz.

Yüksek kaliteli ve özgün tasarımlar

Redbubble'da satış yapmak için herkese uyan tek bir yöntem yoktur. Başarılı olmak için, nickinizi tanımlamalı ve müşteriler tarafından çok sevilen yüksek kaliteli, orijinal ve göz alıcı tasarımlar oluşturmalısınız.

Trendleri takip etmek pazarda bir yer edinmenize yardımcı olabilirken, kendi ayırt edici tarzınıza sadık kalmanın sizi rekabetten gerçekten ayıracak şey olduğunu unutmayınız. Bu nedenle, sizin ve fikirleriniz için en uygun olanı bulana kadar farklı şeyler denemekten korkmayınız.

Neyin iyi sattığını keşfetmek için Redbubble trendlerini inceleyin. Ama sadece gördüklerinizi taklit etmeyin. Bu bilgiyi, insanların dikkatini çekecek taze ve ayırt edici bir şey inşa etmeniz için size ilham vermek için kullanınız. Çalışmanızı benzersiz kılan şeyleri aklınızda bulundurun ve ona kişisel dokunuşunuzu ekleyiniz.

Yüksek kaliteli tasarımlar oluşturmak çok önemlidir, ancak topluluğa dahil olmak da çok önemlidir. Tüketicilere yanıt verin, tartışmalara katılın ve çabalarınızı sosyal medyada vurgulayınız.

Viral Ürünler Sat

Viral ürünler oluşturmak, alıcıların sizi Redbubble'da hızlı bir şekilde bulması için harika bir yöntemdir. Rekabeti araştırarak ve etkili bir şekilde dönüşen şeyler tasarlayarak tüketicilerin keyif alacağı karlı bir mağaza oluşturabilirsiniz.

Kırmızı kabarcıktan en iyi şekilde yararlanmak için önce rekabeti araştırmalı ve şu anda ne tür öğelerin modaya uygun ve popüler olduğunu belirlemelisiniz. Karşılaştırılabilir ama aynı zamanda kalabalığın arasından sıyrılacak kadar farklı tasarımlar yapmak isteyeceksiniz.

Öğelerinizin arama sonuçlarında daha iyi sıralanmasına yardımcı olmak için redbubble'ın arama motoru optimizasyonu tekniklerini kullanın.

Bu bir sonraki bölümde ele alınacaktır.

Redbubble'da SEO (Başlık, Etiket ve Açıklama) Önemlidir.

Harika bir ürün yarattınız ve çevrimiçi olarak satmaya hazırsınız. Ancak tüketicilerin ürününüzü keşfetmesini nasıl sağlayabilirsiniz?

Ürününüzün tüketiciler tarafından görünür ve kolayca erişilebilir olmasını sağlamak, Redbubble'da satış kazanmanın önemli bir bileşenidir. Bu süreçteki önemli bir aşama, ürününüzü arama motorları (SEO) için optimize etmektir.

Ürününüzü geliştirirken, aşağıdaki noktaları aklınızda bulundurun: İlk olarak, yine de tasarımınızla alakalı olan düşük rekabetli anahtar kelimeler seçin. Spam içerikli veya alakasız anahtar kelimeler kullanmaktan kaçının; daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olmazlar ve hatta görünürlüğünüze zarar verebilirler.

İkincisi, başlığınızın, sloganınızın ve açıklamanızın dikkatlice ifade edildiğinden ve tasarımınızı gerçekten tanımladığından emin olun. Çalışmanızın özünü ifade etmek için güçlü sıfatlar kullanın ve daha önce keşfettiğiniz anahtar kelimeleri dahil etmeyi unutmayın.

Redbubble Mağazanızın Tanıtımı

Bir acemi olarak, erken satış yapmak için Redbubble işletmenizin reklamını yapmak çok önemlidir.

Pinterest Mağazası tanıtım

Pinterest bunu başarmak için böyle bir yöntemdir. Öğeleriniz için alakalı panolar oluşturun ve redbubble ürünleriniz için muhteşem ve göz alıcı pimler yapmaya başlayın.

Pinterest arama sonuçlarında görünmeleri için iğnelerinizin başlığına ve açıklamasına anahtar kelimeler eklediğinizden emin olun.

İnstagram tanıtım

Instagram, Redbubble mağazanızı pazarlamak için başka bir mükemmel sosyal medya kanalıdır.

Muhtemelen şu anda Instagram'da Redbubble'ı nasıl tanıtacağınızı merak ediyorsunuzdur.

Ürünlerinizle ilgilenebilecek kişilere erişmek için Instagram'ı kullanabilirsiniz.

Bu, doğru kişileri takip etmeyi ve hesabınızı mümkün olduğunca çok kişinin önüne çıkarmayı gerektirir. Biyografinize işletmenizin bağlantısını ekleyin, böylece başkaları hızlı bir şekilde bulabilir.

Potansiyel alıcıların sizi bulmasını kolaylaştırmak için öğelerinizin fotoğraflarını ve videolarını yüklerken Instagram'daki Hashtag'leri de kullanabilirsiniz.

Son olarak, sık sık güncelleme yaptığınızdan ve hayranlarınızla etkileşime girdiğinizden emin olun. Bu, insanların sattığınız şeye olan ilgisini artıracak ve onları işletmenizi ziyaret etmeye teşvik edecektir.

Youtube'da video içerikli Tanıtım

Mağazanızın reklamını yapmak için YouTube'u kullanmak mükemmel bir fikirdir.

Nasıl?

Hedef pazarınızın kedi sahipleri olduğunu gösteren kedi fotoğrafları ve kelime öbekleri içeren tişörtler sattığınızı varsayalım.

Artık bir YouTube kanalı başlatabilir ve popüler kedi filmleri yayınlamaya başlayabilirsiniz. Video kaydetmek istemiyorsanız endişelenmeyin; video açıklamasında kabul ettiğiniz sürece başkalarının kedi videolarını yeniden yayınlayabilirsiniz.

Ayrıca YouTube'a en iyi kedi videolarının derleme videolarını hazırlayabilir ve yükleyebilirsiniz. Bu, bir takipçi edinmenize ve mağazanıza yeni müşteriler çekmenize yardımcı olacaktır.

Bu tür filmlerin milyonlarca görüntülemesi vardır ve video açıklamasına mağazanıza bir bağlantı eklerseniz, bir trafik ve satın alma seli alırsınız.

Biraz hayal gücüyle, bu pazarı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Sonuç :

Son olarak, bu yazıdaki tavsiyelere uyarak, Redbubble'da keşfedilme şansınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz. Çekici ve iyi organize edilmiş bir profil geliştirerek, alakalı anahtar kelimeler kullanarak ve sosyal medyada reklam vererek çalışmalarınızın mümkün olduğunca çok kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Bu yüzden yaratıcı olun, çaba gösterin ve sanat eserinizi hemen satmaya başlayınız.

Redbubble satışlarınızda başarılar dileriz.

 

Redbubble Mağazamızı inceleyebilirsiniz.

Evden Para Kazan
Evden Para Kazanma ve İş fikirlerine aşağıdaki konulardan ulaşabilirsiniz
Youtube ile Evden Para Kazanmak
Web Sitesi Yaparak Para Kazanmak
Google para kazanma yolları
Marketagent ile Para Kazanma
Sermayesiz nasıl iş kurulur?
Home Ofis Çalışma
Metaverse ile para kazanmak
Evden Para Kazanmak İş Fikirleri Güncel
Ülkeler ve Para Birimleri
Evde Paketleme İşi: Güvenilir Firmalar ve Kazanç Hesaplamaları
E-ticaret Nedir? Nasıl yapılır?
Evde Mum Paketleme İşi 2022
Evde Sabun Paketleme işi Güncel
Evde Çorap Paketleme işi Güncel
Evden Çalışmanın Gücü: En İyi 8 Meslek Seçeneği
Bitcoin ile Nasıl Para Kazanılır? 2022
Evden Çalışarak Para Kazanmak İsteyenler Dikkat: Dolandırıcılara Karşı Önlem Alın!
Web Siteleri İçin Reklam Almanın En İyi Yolları: Kazançlı Reklam Platformları
Geleceğin Meslekleri: Metaverse İş Dünyasında Yeni Yol Haritası
Türkiye'nin En İyi Network Marketing Şirketleri - Güncel Liste
Etkili İletişim Kurmak
Sosyal Medyada Pazarlama En Etkili Yöntemler
Evden Kargo Anlaşması Yapmak 2022
Evden Tasarım Yaparak Gelir Elde Etme Rehberi: Redbubble ile Sanatınızı Pazarlayın
Alışverişlio ile Nasıl Para Kazanılır ?
Evde Para Kazandıran Ek İşler Erkeklere Özel
Kârlı Bir Yatırım: Domain Alım Satımı
Fiverr Nedir? Nasıl Para Kazanılır?
Payoneer Nedir ? Kayıt Olmak ve Aktarım Yapmak
Auto Detay Göynük Oto Kuaför
STEPN Nedir? Yürüyerek Para Nasıl Kazanılır?
OptimumPoint Endüstriyel Teknoloji Sistemleri
Ekran Kartı İle Para Kazanmak Mining Bilgi
Dolar Kazandıran İşler
Gelato Tasarım İle Dolar - Euro Kazanma Rehberi
Network Marketing Firması Seçimi Nasıl Yapılır.
Başarılı Networker Olmanın Sırları
Tiktok ile Para Nasıl Kazanılır ?
E-Spor: Dijital Rekabetin Yükselişi ve Para Kazanma Stratejileri
Azerbaijan Network Marketing
Yorulmaz Ambalaj: Temizlik ve Hijyenin Güvencesi
Para Kazandıran Uygulamalar 2023
Profesyonel CV Hazırlama: İşe Alım Sürecinde Etkileyici Bir İlk İzlenim Bırakın
İnternette Pazarlama Nasıl Yapılır ?
İŞKUR Güvenilir Paketleme İşi Başvuru Nasıl Yapılır?
Online Para Kazanmak için Evden Yapılacak İşler
Swagbucks Sitesi Nedir? Nasıl Para Kazanılır?
Peopleperhour Freelance Para Kazanmak
Cadoo Mobil Uygulamasından Para Kazanmak
Redbubble'de Trend Olmak İçin En Önemli Bilgiler
Ne üçün şebeke marketinqi etmeliyem?
Bolu Göynük Tır Damper Dorse Nakliye İşleri Çözümleri