bilgi: info@evdenkazan.org

En Fazla Kazandıran Network Fi̇rmaları Güncel
Buradasınız: Anasayfa / Evden Para Kazan
En Fazla Kazandıran Network Firmaları Güncel
En Fazla Kazandıran Network Firmaları Güncel

 

 

En İyi Network Marketing Firmaları

 

AKASYA NETWORK

Tekstil alanında hizmet vermeye başlayan firmanın son dönemde yaptığı başarılı çalışmaları dikkat çekmektedir. Genişleyen ürün gamı ve karlı satışları ile en çok tercih edilen şirketlerden biridir.

 

Akasya Network, 2015 yılında, Türkiye merkezli olarak kurulmuş yerli Network Marketing firmalarındandır.

 

AMWAY

ABD merkezli olan Amway kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satan bir firmadır. 1959 yılında kurulan firmanın 2017 yılındaki geliri 9 Milyar dolardır. Geçen yıl Türkiye’deki satış tutarı ise 180 Milyon TL’dir. Network Marketing sistemine katılmak isteyenler için en ideal firmalardan biridir.

 

Amway, adını  “American Way” yani “Amerikan Yöntemi” kelimesinin kısaltılmasından almıştır. Firma, 1959 senesinde network marketing sektörüne katılmıştır. Kurucuları Jan Van Andel ve Rich Devos’tur.

Amway Hakkında Detaylar

Başarı; Amway  1959 senesinde kurulduktan sonra Ekim 1962 senesinde ilk uluslararası ofisini Kanada’da açmıştır. 1970’lerde önce Nutrilite’i satın almış daha sonra da denizaşırı olarak genişlemeye başlamıştır. 2010 senesinde ise Amerikan Basketbol Ligi takımlarında Orlando Magic’e sponsor olmuştur.

Doğrudan satış sektörünün ilk firmalarından olma özelliği taşıyan firma günümüzde, 100’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Amway firması 2017 senesinde 8  Milyar doların üzerinde satış hacmine ulaştığını açıklamıştır.

Yenilikçilik; Amway firması resmi web sitesinden yaptığı açıklamada, dünya üzerinde 100’den fazla araştırma laboratuarına sahip olduğunu belirtmiştir. Firma bu laboratuarlarda Ar-Ge uzmanları tarafından 800’ün üzerinde patent alındığını da vurgulamıştır. Amway ayrıca Amerika Birleşik Devletleri, Meksika ve Brezilya’da toplam 25.000 km2’lik bir alanda ürünlerini ürettiklerini de açıklamıştır

 

ANATOLIAN NETWORK

İçerisinde birçok firmayı barından, Anatolian Group bünyesinde kurulmuş olan Anatolian Network şirketi, yerli bir Network Marketing şirketi olup, yaptığı AR-GE çalışmalalarından sonra 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır. “Her geçen gün daha iyiye, daha yüksek hedeflere” sloganıyla hareket eden firmanın merkezi Ankara’dadır.

 

Anatolian Network, 2017 senesinde Anatolian Group bünyesinde kurulmuş yerli bir Network Marketing firmasıdır.

 

ARLEVA

Güzellik ve kişisel bakım sektörüne yeni bir anlayış getirme konusunda iddialı olan Arleva network firması, iki genç girişimci tarafından 2017 yılında Arleva Kozmetik San. ve Tic. A.Ş adıyla kurulmuştur. Kısa süre içerisinde bir çok ürün satış noktasına ulaştıklarını belirten Arleva şirketi, yerli Network Marketing şirketleri arasındaki yerini almıştır.

Yerli Network Marketing firması olan Arleva Kozmetik San.ve Tic.A.Ş, 2017 senesinde İstanbul’da kurulmuştur.

 

AVON

1886 yılında kurulmuş olan kozmetik ve kişisel bakım şirketidir. Tüm dünya genelinde 6 Milyondan daha fazla satış temsilcisi olan çok büyük bir Network Marketing şirketidir. 2017 yılında 6 Milyar dolarlık satış elde etmesi ile başarısını göstermiştir.

 

Network merketing şirketlerinden olan Avon, 1886 senesinde David H. McConnell tarafından kurulmuştur. Ünlü kozmetik firması Avon, 130 yılı aşkın bir geçmişe sahip olup, Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak kurulmuştur.

 

AYMNET

Kendisini beslenme ve ek gıda takviyesi dünyasındaki yeniliklerin öncüsü olarak tanıtan Aymnet network şirketi, yerli network şirketlerindendir. 2009 yılında faaliyete geçen AYM danışmanlık firması, 2015 yılı itibari ile yeni iş ortaklarının katılımı ve sermaye artışı ile AYMNET adı altında çalışmalarını ve hedeflerini büyütmüştür.

 

Aymnet firması, Türkiye kökenli bir şirkettir. Kuruluş yeri ise Bursa’dır. 2009 senesinde Aym danışmanlık adı altında hizmete girmiştir. Fakat, 2015 yılında network marketing sektörüne geçmiştir. 

 

BAYANCA NETWORK

Byanca Network adıyla da bilinen Bayanca Network firması,  iç giyimden makyaj ve cilt bakımına, fonksiyonel ev gereçlerinden mutfak ürünlerine, evin ve aile fertlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok farklı ürünü tek bir katalogda bir araya gertirmiş, yerli bir Network Marketing şirketidir.

 

Bayanca, İstanbul merkezli olarak, Türkiye’de kurulmuş yerli bir Network Marketing şirketidir.

 

BELİZYA

Yerli Network Marketing şirketlerinden olan Belizya firması, “Türkiye’de özellikle kadınların ayaklarının üzerine sağlam basmalarını ve kendi gelirlerini elde etmelerine” yardım etmeyi amaç edinmiştir.

Belizya Network, yerli Network Marketing firmalarından olup merkezi İstanbul’dadır.

 

BERİALIFE

2004 yılından bu yana devam ettirdiği “Gülümseyen Gelecek” Wellness danışmanlığı projesini tüm dünyaya anlatmak için girişimci ve müşteri odaklı sürekli bilim, kalite çatısı altında Türkiye’den tüm dünyaya yayılmak amaçlı olarak 2019 da kurulduklarını belirten firma yerli Network Marketing firmalarındandır.

 

BERİALIFE yerli Network Marketing firmalarından olup, 2019 yılında kurulmuştur.

 

BESTTEM

Temizlik ve kozmetik ürünleri imalatında sentetik kimyasallardan çok, doğal içerikler kullanmaya özen gösteren BESTTEM firması, 2011 yılında 9 ürünle faaliyetlerine başlamıştır. Konya merkezli kurulan BESTTEM network şirketi, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekmekte olup, 2018 yılı itibariyle 72 ürün gamına ulaşmıştır.

 

BESTTEM, 2011 yılında kurulmuş, yerli bir Network Marketing firmasıdır.

 

BİOBELLİNDA

BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.Ş adıyla, SÜHEYLA& HÜSEYİN KULLEMCİ tarafından 2005 yılında kurulmuş yerli Network Marketing şirketidir. BioBellinda A.Ş,  2013 yılında BioBellinda GMBH’ı kurarak Avrupa temellerini atmış, 2015 yılı itibari ile Belçika,Fransa,Danimarka,Hollanda,İsviçre ve Avusturya ülkelerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

BioBellinda; Süheyla ve Hüseyin Kullemci tarafından Türkiye’de kurulmuş yerli bir Network Marketing firmasıdır.

 

DXN

Dxn International olarak da bilinen şirket, Dr. Lim Siov Jin tarafından 1993 yılınca kurulmuştur. Başta yerel bazda ilerlerken, yaptığı yatırımlarla uluslararası bir firma haline gelmiş yabancı bir Network Marketing şirketidir. Malezya menşelidir.

 

DXN International olarak da insanların hafızasında yer edinmiş DXN şirketi, Dr. Lim Siow Jin önderliğinde 1993 yılında Malezya’da kurulup, faaliyete geçmiş olan bir network marketing  şirketidir.

 

ELITE GLOBAL

Türkiye’de bir üniversite içerisinde ‘’Bitkisel Takviye Edici Gıdalar’’ ve ‘’Bitkisel Kozmetik’’ alanında ürün geliştirme ve üretim yapan tek tesis olan Naturmed ilaç ile çalışan Elite Global network şirketi, 2017 yılında Antlaya’da kurulmuştur. Yerli Network Marketing firmalarından olan firma, medikal, kozmetik ve gıda takviyelerinden oluşan ürün kategorisine sahiptir.

 

Elite Global, 2017 senesinde Antalya merkezli olarak kurulmuş, yerli Network Marketing firmalarındandır.

 

ERSAĞ

200’ün üzerinde ürün çeşidi, 15 şirketi ile Türkiye’de 54 büro KKTC, Avrupa Ülkeleri ve Orta Asya’da faaliyetlerini yürütmektedir. Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri firmasının,  temizlik, kozmetik, gıda takviyeleri ve saklama kapları kategorilerinde ürünleri bulunmaktadır.

 

Ersağ, network marketing sektörüne, 2002 senesinde giriş yapmıştır. Bekir Sarı tarafından kurulan Ersağ, yurt içi ve yurt dışı planlarda ödemeler yapmaktadır. Ersağ  Temizlik Ve Kozmetik Ürünleri, Endüstriyel, Organizasyon, Grup, Gıda ve yurt dışı bayilikleri ile birlikte bir şirketler grubundan oluşmaktadır. Ayrınca firmanın, Kıbrıs, Azerbaycan, Almanya, Belçika, Makedonya, Kırgzistan, Kazakistan ve Avusturya’da da merkezleri bulunmaktadır.

 

FABERLIC

1997 yılında kurulmuş olan ve 2003 yılında uluslararası pazara adım atan Faberlic firması, Rusya merkezli, yabancı Network Marketing şirketlerindendir. Dünya genelinde 20’in üzerinde ülkede temsilcilikleri bulunan firma Türkiye’ye 2017 yılında giriş yapmıştır.

 

Faberlic, 1997 yılında Rusya’da kurulmuş, parfümeri ve kozmetik ürünlerinde satış yapan  yabancı bir Network Marketing firmasıdır.

 

FARMASİ

Avrupa’nın en büyük entegre kozmetik tesisine sahip olduklarını belirten Farmasi network firması, 5 kıtada ve 125 ülkede faaliyetlerine devam etmektedir. Farmasi şirketi, Tan-Alize Kozmetik firması bünyesinde 2003 yılında doğmuş bir markadır. 2010 yılında doğrudan satış sistemine geçen Farmasi network firması, bugün 2000’in üzerinde ürün çeşidine sahiptir ve ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 100.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesislerinde üretmektedir.

 

Farmasi şirketi, Türk yatırımcı Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında kurulmuştur. Firmanın, özelliği ise tamamen yerli olmasıdır. Firmanın ilk amaçları; ilaç ve ham madde üretmektedir. Fakat daha sonra ürün yelpazesini genişleten firma 1985 yılında kozmetik alanına girmiştir.

 

FOREVER LIVING TÜRKİYE

Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde kurulan, yabancı Network Marketing firmalarından olan Forever Living Products şirketi tüm dünyada 10 milyonun üzerinde bağımsız temsilciye sahiptir. Firma 1978 yılında kurulmuştur.

 

GANO EXCEL TÜRKİYE

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. olarak 1983 yılında şirketin temelleri  atılmış olup, 1995 yılında “GANO EXCEL INTERNATIONAL” adıyla faaliyetlerine başlamıştır. Malezya menşeli firma, yabancı Network Marketing şirketlerinden olup Türkiye’deki faaliyetlerine 2010 yılında başlamıştır.

 

GNET NATURAL

Kale Elektronik firmasının bir iştireki olan Gnet Natural firması, yerel Network Marketing şirketlerindendir. Bünyesinde Goldmaster, Medisana, Monetto Philips gibi güçlü markaları barındırmaktadır.

 

GÖKÇEK NETWORK

Günden güne gelişen bitkisel ilaçlar sektöründe Türkiye’nin öncü firması olduğunu belirten Gökçek Network, İbrahim Gökçek tarafından, Gökçek Gıda İlaç adı altında kurulmuştur.

 

HERBALIFE

1980 yılında ABD’de kurulmuş olan Herbalife, beslenme ile takviye ürünleri satışı yapmaktadır. Son dönemlerde Network Marketing şirketleri arasında en fazla büyümeyi gerçekleştiren bir firmadır. 2017 yılının satış rakamı 5 Milyar dolardır.

 

HOMM BİTKİSEL

Kendisini “Yıllardır, en güvenilir firmalar arasında bulunan ve satışa sunulan her üründe daima kaliteyi öncelik edinmiş firma” olarak tanıtan Homm bitkisel network şirketi, yerli Network Marketing şirketlerindendir. Firmanın, kozmetik, temizlik ve hijyen, parfümeri, beslenme ve gıda ile makyaj malzemeleri kategorilerinde ürün çeşitleri bulunmaktadır.

 

HUNCALIFE

Hunca Kozmetik 1950 yılında kurulmuştur. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi Madigan ile yolculuğuna başlayan Hunca Kozmetik, She, Caldion, Jagler, Viva Cappio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. 2011 yılında doğrudan satış sektöründeki yerini Huncalife adı ile alan firma, yerli Network Marketing şirketlerindendir.

 

JEUNESSE

Jeunesse şirketi, Randy Ray ve Wendy Lewis tarafından 9 Eylül 2009 yılında kurulmuş olan, yabancı bir Network Marketing firmasıdır. Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak kurulan Jeunesse, gıda takviyesi, saç ve cilt bakım ürünleri, kilo yönetimi gibi kategorilerde ürünlerin satıldığı bir doğrudan satış firmasıdır. 

 

KARİALIFE INTERNATIONAL

Yerel Network Marketing şirketleri arasında olan firma, Karialife International Elektronik Tic. A.Ş bünyesinde kurulmuştur. Firma 2017 yılında network alanında faaliyetlerine başlamıştır.

 

KYANI

Kirk Hansen, Jim Hansen ve Carl Taylor tarafından,  Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş, ürünlerinde Alaska yaban mersini meyvesi ve İsviçre elması özünü ve etkisini kullanan bir Network Marketing şirketidir.

 

MADAM NETWORKING

İstanbul merkezli olarak hizmet veren Madam Network, iç giyim ile tekstil sektöründe uzun süre edindikleri deneyimi birleştirerek 2017 yılında kurulmuştur. Ev giyimi ve iç giyim sektöründe önemli bir marka haline gelen Madam Network, kaliteli ürünlerini uygun fiyata temsilcilerine ve müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

MODELLIFE

Türkiye’de doğrudan satış sektöründe “iç giyim ve ev giyimi” ilk ve tek firma olan Modellife, 2010 yılında kurulan bir yerli Network Marketing firmaları arasındadır. Modellife network şirketi, 9 yıl gibi bir sürede 250 bin kişiye ulaştıklarını belirtmiştir.

 

ORIFLAME

2 kardeş ve arkadaşları tarafında kurulmuş olan Oriflame, yabancı bir Network Marketing şirketidir. 1967 yılında kurulmuş olan şirket, İsveç merkezli olup 60’dan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

DR CLİNİC

 

35 yıllık bir Türk firması olan Dr. Clinic, helal sertifikalı ve temiz içerikli ürünleri ile artık network alanına geçerek daha çok kişiye kazanç sağlamaya başladı. İlklerden biri olmak için hemen sizde aşağıdaki kayıt formunu doldurabilirsiniz. Sonrasında network marketing konusunda profesyonel danışmanlarımız sizi arayarak hem sistem hakkında detaylı bilgi verecek hem de üye olmanız durumunda size gerekli tüm desteği sağlayacaklarından emin olabilirsiniz.

 

#akasya #amway #anatolian  #arleva  #avon  #aymnet  #bayanca  #belizya  #berialife  #besttem  #biobellinda #dxn #ersağ  #faberlic  #farmasi  #herbalife 

 

Evden Para Kazan
Evden Para Kazanma ve İş fikirlerine aşağıdaki konulardan ulaşabilirsiniz
Youtube ile Evden Para Kazanmak
Web Sitesi Yaparak Para Kazanmak
Google para kazanma yolları
Marketagent ile Para Kazanma
Sermayesiz nasıl iş kurulur?
Home Ofis Çalışma
Metaverse ile para kazanmak
Evden Para Kazanmak İş Fikirleri Güncel
Ülkeler ve Para Birimleri
Evde paketleme işi veren firmalar Güncel
E-ticaret Nedir? Nasıl yapılır?
Network Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Yapılır? Nasıl Para Kazanılır?
Evde Mum Paketleme İşi 2022
Evde Sabun Paketleme işi Güncel
Evde Çorap Paketleme işi Güncel
Evden Çalışabileceğiniz En iyi Meslekler Güncel
Bitcoin ile Nasıl Para Kazanılır? 2022
Evden Çalışarak Para Kazanmak İsteyenler Bu Tehlikeye Dikkat Edelim
Web Sitene Reklam Al Para Kazan
Metaverse Meslekleri
En Fazla Kazandıran Network Firmaları Güncel
Etkili İletişim Kurmak
Sosyal Medyada Pazarlama En Etkili Yöntemler
Evden Kargo Anlaşması Yapmak 2022
Tasarım Yaparak Para Kazanmak
Alışverişlio ile Nasıl Para Kazanılır ?
Evde Para Kazandıran Ek İşler Erkeklere Özel
Domain Alan Adı Alıp Satmak
Fiverr Nedir? Nasıl Para Kazanılır?
Payoneer Nedir ? Kayıt Olmak ve Aktarım Yapmak
Auto Detay Göynük Oto Kuaför
STEPN Nedir? Yürüyerek Para Nasıl Kazanılır?
OptimumPoint Endüstriyel Teknoloji Sistemleri
Ekran Kartı İle Para Kazanmak Mining Bilgi
Dolar Kazandıran İşler
Gelato Tasarım İle Dolar - Euro Kazanma
Network Marketing Firması Seçimi Nasıl Yapılır.
Başarılı Networker Olmanın Sırları
Tiktok ile Para Nasıl Kazanılır ?
E-spor nedir? Nasıl Para kazanılır?
Azerbaijan Network Marketing
Yorulmaz Ambalaj Temizlik Ürünleri
Para Kazandıran Uygulamalar 2023
Profesyonel CV Hazırlama
İnternette Pazarlama Nasıl Yapılır ?
İŞKUR Güvenilir Paketleme İşi Başvuru Nasıl Yapılır?
Online Para Kazanmak için Evden Yapılacak İşler
Swagbucks Sitesi Nedir? Nasıl Para Kazanılır?
Peopleperhour Freelance Para Kazanmak
Cadoo Mobil Uygulamasından Para Kazanmak
Redbubble'de Trend Olmak İçin En Önemli Bilgiler
Ne üçün şebeke marketinqi etmeliyem?
Bolu Göynük Tır Damper Dorse Nakliye İşleri Çözümleri