bilgi: info@evdenkazan.org

Marketagent İle Para Kazanma
Buradasınız: Anasayfa / Evden Para Kazan
Marketagent ile Para Kazanma
Marketagent ile Para Kazanma

Marketagent ile para kazanma yollarını öğrenerek internetten para kazanma alışkanlıklarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Sizlere bugüne kadar online para kazanma hakkında birçok farklı yol gösterdik ve bu yollarla para kazananların bize bildirmesinden de hep mutluluk duyduk. Bugün de sizlere daha önce bahsettiğimiz fakat pek üzerinde durmadığımız fakat sizlerden gelen istekler üzerine derinlemesine inceleyeceğimiz Marketagent sitesinden ve uygulamasından bahsetmeye karar verdik.

Marketagent Nedir?

Marketagent; internet sitesinden, cep telefonunuzdaki uygulamasından veya sadece e-posta üzerinden sizlere gönderilen anketleri cevaplayarak para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Marketagent sitesinde Türkçe dil seçeneği de mevcut olduğu için kullanıcılar anketlere katılım sağlarken dil konusunda bir sıkıntı çekmemektedir. Şirket Almanya merkezli olup bugüne kadar kullanıcılarına yıllardır para kazandırmaya devam etmektedir.

Nasıl Üye Olurum?

Marketagent.com‘a aşağıda vereceğimiz bağlantıdan kolayca kaydolabilirsiniz. Site belirli aralıklarla sizinle e-posta yoluyla irtibata geçecektir. Bunun üzerine sizde görüşlerinizi bildirerek, anket formunu tamamen doldurulmuş şekilde göndermeniz gerekmektedir. Siteye aşağıdaki bağlantıdan kaydolmanız durumunda size 1 Euro değerinde 100 puan verilecektir. Kişisel bilgilerinizi doğru girmeniz durumunda size 0.50 Euro değerinde 50 puan daha verilecektir. Yılda bir kez kişisel bilgilerinizi güncelleyerek 0.50 Euro kazanabilirsiniz.

Marketagent Sistemiyle Para Kazanmaya Başlamak için Hemen Tıklayın!

Marketagent ile Nasıl Para Kazanılır?

Marketagent.com’da para kazanma işlemi siteye üye olmanızla beraber başlamaktadır. Öyle ki üyelik işlemlerinizi tamamladığınız anda 1 Euro kazanabilirsiniz. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz gibi kişisel bilgilerinizi güncellemeniz durumunda 0.50 Euro daha kazanırsınız. Her yıl kişisel bilgilerinizi güncelleyerek 0.50 Euro kazanmaya devam edersiniz. Daha sonra sizin referansınızla siteye üye olanlar da size para kazandırır. Yani referans olduğunuz her arkadaşınız için ilk olarak 0.50 Euro kazanırsınız. Unutmayın, eğer arkadaşınız sizin referansınızla siteye üye olur ve ilk anketini cevaplarsa bu ödülü alırsınız. Ardından da en çok para kazandıran yöntemlerin neler olduğuna gelelim. Öncelikle kişisel bilgilerinizin doğru girilmesi önemlidir çünkü anketler bu kişisel bilgilere göre gönderilecektir ve eğer ilk girdiğiniz kişisel bilgiler ile yeni ankete başlarken vereceğiniz kişisel bilgiler birbiriyle uyuşmazsa o ankete kabul edilmezsiniz. Her anket süresi ve ücreti değişiklik göstermektedir.

Ne Zaman ve Ne Sıklıkla Anket Gelir?

Anketlere davet, rasgele seçilerek gerçekleşir. Başka bir deyişle, sistemdeki adres havuzuna rasgele erişilir ve gereken katılımcı sayısını seçer – bu metodolojik olarak gereklidir. Ancak, çoğu zaman, katılımcıların belirli gereksinimleri de karşılaması gereklidir (ör. yaş ve cinsiyet). Bu, zaman zaman anketler arasında daha uzun aralar olabileceği ve ardından tekrar çok hızlı ilerleyebileceği anlamına gelebilir.

Marketagent ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Tarafınızdan tamamen doldurulan her bir ankete harcadığınız emeğin telafisi, hesabınıza kaydedilen puanlar ile yapılır. Bu telafinin yüksekliği, ankete göre değişir ve anket türü ile anket formunun uzunluğuna bağlıdır. Anketlere katılma konusunda tamamen serbestsiniz ve hiçbir zaman bir katılma zorunluluğu yoktur. Tarafınızdan elde edilen puanları dilediğiniz zaman, Takas Pazarından, nakit para olarak çekebilirsiniz. Online anketlere katılım puanı 10 ve 250 puan aralığında olmaktadır. Genellikle en az 50 puanlık anketler gelmektedir. 100 puanın karşılığı 1 Euro olmaktadır. Bugün (13 Mayıs 2020) döviz kurlarına baktığımızda 1 Euro 7.60 Türk Lirasına denk gelmektedir. Dolayısıyla bu da pek azımsanmayacak bir miktardır.

Marketagent.com Güvenilir Mi?

Kişisel bilgileriniz, sosyodemografik özellikleriniz, kişisel tahminleriniz ve görüşleriniz, hiç bir şekilde kişiliğiniz ile bağlı olarak açıklanmaz. Bunlar sadece, Marketagent müşteri için doğru hedef kitleyi seçebilmek ve stratejik trendleri görebilmek için, bilgi birikiminin oluşturulmasını sağlar. E-posta adresiniz müşterimize kesinlikle verilmez. Sizin tarafınızdan aktarılan bilgiler ve görüşler hiç bir zaman isminiz veya adres bilgilerinize bağlı olarak aktarılmaz veya açıklanmaz. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Ödeme konusuna gelirsek yıllardır sorunsuz ödeme yaparak bugünlere gelmiş bir şirket olduğu için kazandığınız paranın ödenmesi konusunda bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Sadece haksız kazanç sağlamayı düşünen insanları tespit ettiklerinde bu kişilerin hesapları engellenmektedir. Haksız kazanca bir örnek verecek olursak bir kişinin birden fazla hesap açması veya yanlış bilgiler vermesini söyleyebiliriz.

Nasıl Para Çekilir?

Anketlere katılmanızdan dolayı, kişisel hesabınıza Marketagent puanları kaydedilir. Bunları dilediğiniz zaman Takas Pazarı’nda nakit para veya kooperasyon partnerleri ürün veya hizmetleriyle takas edebilirsiniz. Biriktirilmiş paranızı bağışlama imkanı da vardır. Takas Pazarı seçeneğine tıklayarak hangi yöntemle para çekmek istediğinizi seçebilirsiniz. Şuan için SkrillPaypal ve Wise yöntemleriyle nakit paranızı çekebiliyorsunuz. Paypal ve Skrill kullanımı Türkiye’de geçerli olmadığı için paranızı Wise aracılığıyla anında banka hesabınıza gönderebilirsiniz. Paranızı gönderirken hesabınıza ne kadar Türk Lirası geleceği de bu sayfada gösterilmektedir.

Marketagent Sistemiyle Para Kazanmaya Başlamak için Hemen Tıklayın!

Evden Para Kazan
Evden Para Kazanma ve İş fikirlerine aşağıdaki konulardan ulaşabilirsiniz
Youtube ile Evden Para Kazanmak
Web Sitesi Yaparak Para Kazanmak
Google para kazanma yolları
Marketagent ile Para Kazanma
Sermayesiz nasıl iş kurulur?
Home Ofis Çalışma
Metaverse ile para kazanmak
Evden Para Kazanmak İş Fikirleri Güncel
Ülkeler ve Para Birimleri
Evde Paketleme İşi: Güvenilir Firmalar ve Kazanç Hesaplamaları
E-ticaret Nedir? Nasıl yapılır?
Evde Mum Paketleme İşi 2022
Evde Sabun Paketleme işi Güncel
Evde Çorap Paketleme işi Güncel
Evden Çalışmanın Gücü: En İyi 8 Meslek Seçeneği
Bitcoin ile Nasıl Para Kazanılır? 2022
Evden Çalışarak Para Kazanmak İsteyenler Dikkat: Dolandırıcılara Karşı Önlem Alın!
Web Siteleri İçin Reklam Almanın En İyi Yolları: Kazançlı Reklam Platformları
Geleceğin Meslekleri: Metaverse İş Dünyasında Yeni Yol Haritası
Türkiye'nin En İyi Network Marketing Şirketleri - Güncel Liste
Etkili İletişim Kurmak
Sosyal Medyada Pazarlama En Etkili Yöntemler
Evden Kargo Anlaşması Yapmak 2022
Evden Tasarım Yaparak Gelir Elde Etme Rehberi: Redbubble ile Sanatınızı Pazarlayın
Alışverişlio ile Nasıl Para Kazanılır ?
Evde Para Kazandıran Ek İşler Erkeklere Özel
Kârlı Bir Yatırım: Domain Alım Satımı
Fiverr Nedir? Nasıl Para Kazanılır?
Payoneer Nedir ? Kayıt Olmak ve Aktarım Yapmak
Auto Detay Göynük Oto Kuaför
STEPN Nedir? Yürüyerek Para Nasıl Kazanılır?
OptimumPoint Endüstriyel Teknoloji Sistemleri
Ekran Kartı İle Para Kazanmak Mining Bilgi
Dolar Kazandıran İşler
Gelato Tasarım İle Dolar - Euro Kazanma Rehberi
Network Marketing Firması Seçimi Nasıl Yapılır.
Başarılı Networker Olmanın Sırları
Tiktok ile Para Nasıl Kazanılır ?
E-Spor: Dijital Rekabetin Yükselişi ve Para Kazanma Stratejileri
Azerbaijan Network Marketing
Yorulmaz Ambalaj: Temizlik ve Hijyenin Güvencesi
Para Kazandıran Uygulamalar 2023
Profesyonel CV Hazırlama: İşe Alım Sürecinde Etkileyici Bir İlk İzlenim Bırakın
İnternette Pazarlama Nasıl Yapılır ?
İŞKUR Güvenilir Paketleme İşi Başvuru Nasıl Yapılır?
Online Para Kazanmak için Evden Yapılacak İşler
Swagbucks Sitesi Nedir? Nasıl Para Kazanılır?
Peopleperhour Freelance Para Kazanmak
Cadoo Mobil Uygulamasından Para Kazanmak
Redbubble'de Trend Olmak İçin En Önemli Bilgiler
Ne üçün şebeke marketinqi etmeliyem?
Bolu Göynük Tır Damper Dorse Nakliye İşleri Çözümleri