Homm Bi̇tki̇sel 9 Farklı Geli̇r Si̇stemi̇
Buradasınız: Anasayfa / Homm Bi̇tki̇sel
30 Kasım 2021, Salı
Homm Bitkisel 9 Farklı Gelir Sistemi
Homm Bitkisel Dokuz farklı gelir sistemi
Homm Bitkisel 9 Farklı Gelir Sistemi

1.Perakende Geliri

Temsilciler; katalog üzerinden veya web sayfamızda kişiye özel belirlenmiş olan müşteri satış linki üzerinden %30 kar elde edilen 

sıcak satış geliridir.

2.Hediye Ürün Geliri

Firmamızdan indirimli ürün almak haricinde indirimli aldığımız ürünler üzerinden hediye üründe kazanabilirsiniz.200 tl 350 tl 500 tl 750 tl ve üzeri 

her sipariş girişinde firmamızın haftalık olarak değişen teşvik hediyelerine alabilme hakkına sahip oluruz ve bu ürünlerin satışından %100 kar elde edebiliriz.

3.Geri Ödeme Geliri

Kişinin bulunduğu seviyeye göre vermiş olduğu kişisel siparişlerden doğan geri ödeme geliridir.Sadece bulunduğu yüzdelik dilim kadar geri ödeme geliri alabilir.

Örnek kişi %25 seviyesinde ve 200 tl kişisel sipariş girdiği zaman 200x%25=50 tl brüt kazanç elde edebilir.

Not.Kişi yüzdelik seviyeye gelmesi için en az %7 seviyesinde (750 tl toplam ciro olması gerekmektedir.) 

4.Ara Fark Geliri

Temsilci, kariyer planımızda belirlenmiş olan kendi yüzdelik dilimiyle,kendi yüzdelik diliminin altındaki bir yüzdelik dilimde bulunan temsilcilerden yapmış oldukları cirolardan oluşan ara farktan elde edilen gelirdir.

Örnek %13 seviyesinde olan bir temsilcimizin ekibinde %7 seviyesinde olan bir temsilcimiz 750tl lik bir satış cirosu var ise %13 seviyesinde olan temsilci ile ara fark kazancı olarak %6 gelir etmektedir.

5.Liderlik Geliri

Turmalin seviyesi ve üzeri seviyelere ulaşmış temsilcilerin elde ettiği bir gelirdir.Temsilci sadece kendi ekibine dahil etmiş olduğu ilk hat temsilcilerinden liderlik geliri elde edebilir. Turmalin ve üzeri seviyeye ulaşmış bir temsilcinin,ekibinin ilk sırasında Turmalin ve üzeri seviyesine ulaşan temsilcilerden 250 tl ile 17.500 tl arasında elde ettiği lider yetiştirme geliridir.

6.Saha Destek Geliri

Turkuaz ve üzeri seviyesi üzerine ulaşmış temsilciler için geçerlidir.Temsilcilerimiz geldikleri kariyeri üst üste iki ay koruduklarında saha destek bonusu elde ederler. Bu gelir ikinci ay ve diğer aylarda tekrarlanan kariyerlere göre ödenen bir gelirdir. Bu gelir temsilcilerimize brüt 1700 tl ile 20.000 tl arasında gelir kazanımı sağlamaktadır.

7.Nesil Geliri

%25 seviyesine ulaşmış temsilciler için geçerli olan bir gelirdir.%25 seviyesine ulaşmış bir temsilcinin alt ekibinde %25 seviyesine ulaşmış bir temsilci var ise 7 nesile kadar gelir kazanırlar.

8.Referans Geliri

İşe dahil ettiğiniz her yeni 140 tl ve üzeri siparişli kayıtta ilk ay %1,5 ikinci ay %2 oranında ekstra nakit bonus geliri kazanılır.

9.Seyahat Bonusu

Kalsedon seviyesi ve üzerine ulaşmış temsilciler için geçerli bir gelirdir. Gelmiş olduğunuz yüzdelik dilimine göre puan kazanarak yapılan seyahatlere puan kullanarak ücretsiz katılma hakkı veya indirim hakkı kazanılır.

 

Homm Bitkisel ile para kazanma kazanç sistemini merak ediyorsanız tıklayınız.

Ekibimize katılarak beraber çalışmak isterseniz, Sitemiz üzerinden üye olarak ekibimize katılabilirsiniz.

Ücretsiz Ekibimize Katılmak İçin Tıklayınız

Etiketler
perakende geliri
perakende
geri ödeme geliri
ara fark geliri
ara fark
liderlik geliri
saha destek geliri
nesil
nesil geliri
referans geliri
seyahat geliri
seyahat bonusu
homm bitkisel gelirleri